Zwollei Harangszó – VI. évfolyam (2023)

#44 Zwollei Harangszó 2023/3-4
Karácsony Vianenben
– A szenvedéstörténeten át a feltámadásig – Igazán megismertétek Isten kegyelmét? (Igehirdetés) – Magyarok húsvétja Hollandiában, három részben – Kovács Kata kitüntetése Hágában – Közlemény a Duray-emlékkonferenciáról – 250 éves az Ó, érthetetlen kegyelem – In memoriam dr. Kozmai Kún Miklós-András – In Memoriam Lapohos András – Él a remény Kárpátalján – Ha békét akarsz, készülj a békére! – Nagyböjt 2023 – Akár 1 millió 150 ezer magyarunk is lehet – Gyimesy Kásás Ernő, a kalandos életű Don Quijote – Református lelkészek a Don-kanyarban – MRE: Események hirdetése – Szeretethíd – Holland-magyar Teológiai Konferencia Kolozsváron – Szentszéki szóvivő: Ferenc pápa 2021. szeptemberi látogatása után úgy érezte, több időt akar tölteni a magyarokkal – Kiss-Rigó László: A pápa felismerte, hogy félrevezették Magyarországot illetően – Meghívó a Zwollei Magyar Református Egyházközség évi gyülekezeti napjáraHirdetések

#43 Zwollei Harangszó 2023/1-2
A tartalomból: Igehirdetés: Magyar ökumenikus istentisztelet Ulmban – Lukátsi Vilma: Ében Háézer – Magyarok a diaszpórában – anyanyelvű istentiszteletek tortával. A hollandiai magyar keresztények kitartó hite – Bereczki András: Egyszerű imádság – Háromkötetes gyűjteményben jelent meg Petőfi Sándor összes műve – A mezőség apostola: Emlékkötetet mutattak be id. Hermán János életművéről – Az Istennel járó Juhász András László emlékére – Dr. Komarnicki Egon emlékére – Nickl Károly megemlékezése Dr. Komarnicki Egonról – Az igazság munkatársa: XVI. Benedek pápa élete – XVI. Benedek pápa: Lelki végrendeletem – Elhunyt Durai Miklós – Hálával és tisztelettel: Interjú Urbán Ákossal Duray Miklósról és diákéveiről – Békesség legyen a földön! – Kétszáz éves a Himnusz – Az ima nem csak kommunikáció – Gyülekezeti hirdetések – A Székely Himnusz holland fordítása