Zwollei Harangszó – V. évfolyam (2022)

#37 Zwollei Harangszó 2022/3
A tartalomból: MÁRCIUS 15 ,az 1848/49. évi Forradalom és Szabadságharc Emléknapja – Ghitea-Szabó József: Közéleti találkozó – A megvert igazság (1 Pét. 2,19-25) – Jótékonysági koncertet szervez az Amszterdami és Hágai Magyar Énekkar – Interjú Zán Fábián Sándorral: …ez alkalom lesz nektek a tanúságtételre…Felvidéki kapcsolat az ukrán határon kialakult helyzetrőlGPS, a biztonság íze – Párizs megér egy istentiszteletetGezin hoeksteen in Hongarije én Kesteren – Mikes tanulmányi nap Zwolléban: Az Egyház jelene és jövője – Virágvasárnapi imádság – Közgyűlést tartottunk 2022 március 13-án

#36 Zwollei Harangszó 2022/1-2
A tartalomból: Bízzatok, én vagyok, ne féljetek!Dr. Barta Zsolt és Barta Lívia bemutatkozása – KÁRPÁTALJAI ÉS REFORMÁTUS VILÁGKÖZÖSSÉGI IMAKÉRÉS – Mit mondott az ukrajnai helyzetről a Kárpátaljai Magyar Kulturális Szövetség (KMKSZ) elnöke? – Akinek fontos a kárpátaljai magyarság, a békéért imádkozzon – Tőkés László szerint a térség országainak az szolgálja a javát, ha kimaradnak az Ukrajnában zajló háborúból – Interjú Kolozsy András nagydobronyi lelkésszel – „Egy pillanatra sem merült fel, hogy elhagyjam Kárpátalját” – Interjú Majnek Antal püspökkel – Interjú Kovács Attila lelkésszel, Palágykomorócról – Beszámoló az ukrán háborúról – beszélgetés ukránokkal és kárpátaljai magyarokkal (részletek) – Novák Katalin: Kitartunk egymás mellett, számíthatunk egymásra – Zán Fábián Sándor: Már a lelkészek is kapnak behívót Kárpátalján – Kárpátaljai egyházközségek és intézmények listája – 2022. március 4. – ADOMÁNYGYŰJTÉS – SEGÍTSÉGNYÚJTÁS HÁBORÚS IDŐBEN – Akiben New Yorkban is székely szív dobogott. Zsigmond Aranka kiállítása megnyílt Kolozsváron – Erdély földjén: Bod Péter életútja – Tűzvész sújtotta Kide gyülekezetének parókiáját – Holland nagykövetségi látogatás a debreceni egyetemen – Békefy Lajos: A keresztyén háborúszemlélet csak béke-etika lehet – MEGHÍVÓ a Nyugat-Európai Magyar Protestáns Gyülekezetek Szövetsége által szervezett 19. PRESBITERI KONFERENCIÁRA – Szijjártó Péter: Magyar Ház létesül Londonban – Krijn de Jong: Mee naar de Hongaarse Gereformeerde Kerk – Snijders-Dósa Tünde: Erősödjünk és növekedjünk lelki táplálékkal – Az Egyház jelene és jövője – Összesítő a 2021-es évben tartott zwollei magyar református istentiszteletek látogatottságáról és egyéb adatokról