Zwollei Harangszó – II. évfolyam (2019)

# 14 Zwollei Harangszó 2019/10 – Óesztendő
A tartalomból:
A Zwollei Magyar Református Egyházközség hírei – Dr. Békefy Lajos: Fordulj meg! – Újesztendő, vígságszerző — “Gyermekvonatok” indultak 100 éve —- A múlt és jelen mártírjairól Ferenc pápa

# 13 Zwollei Harangszó 2019/9
A tartalomból: A Zwollei Magyar Református Egyházközség hírei – Dr. Békefy Lajos: Zürichi reformáció 500 – Drs. Kelemen A. Csongor: Jól készítsétek az Úr útját… – Advent – “Gyermekvonatok” indultak 100 éve – Németh Piroska: Konfirmáció itthon vagy otthon – Dr. Varga Pál: Adventre és karácsonyra 2019.

# 12 Zwollei Harangszó 2019/8
A tartalomból: A Zwollei Magyar Református Egyházközség hírei – Bethlen Gábor biblikus zászlója – Beiktatási istentisztelet Urk gyülekezetében – Advent – “Gyermekvonatok” indultak 100 éve: Cortgene, Miskotte – Bemutatkozik nt. Van Bolhuis Szabó Emőke és Dr. Berta-Érsek Réka – Nt. Tüski István emlékezete – Decemberi istentiszteletek hírdetése – Szőnyi Benjámin advent énekei.

# 11 Zwollei Harangszó 2019/7
A tartalomból:
A Zwollei Magyar Református Egyházközség hírei – Dávid Ferenc szobrának avatása Kolozsváron – GLORIA VICTIS 1956 – Októberi hálaadó istentisztelet. – „Gyermekvonatok” indultak 100 éve: A zwollei Aranka Wijnbeek története – Dr. Kocsis András nagykövet látogatása Zwolléban és Kampenben – Csillagház a Felvidéken – Matuska Márton levele Újvidékről – Bemutatkozik Van Dam Papp Enikő – Drs. Kelemen Attila Csongor felszentelése és urki beiktatása 2019 november 3-án.

# 10 Zwollei Harangszó 2019/6 – Pünkösd előtt
A tartalomból: 
Pünkösd előtt – Képes ismertető II. Rákóczi Ferenc fejedelemről – „Gyermekvonatok” indultak 100 éve Németországi presbiteri és ifjúsági konferencia – Svédországi Magyar Gyülekezetek – Ferenc pápa látogatása Erdélyben – Családi Nap – Kölcsey Ferenc hazaköltözött – Nagykáta és Taksony templomai – Kodály: Missa brevis – Trianon.

# 9 Zwollei Harangszó 2019/5 – Virágvasárnap-Húsvét
A tartalomból: 
Virágvasárnapi énekek – Esszé II. Rákóczi Ferenc fejedelemről – „Gyermekvonatok” indultak 100 éve – Vianenben találkoztunk – Németországi Magyar Protestáns Gyülekezetek – „Kodály öröksége”: Az Amszterdami Magyar Kórus és a Hágai Magyar Énekkar közös fellépése Amsterdamban.

#8 – Zwollei Harangszó – 2019/4 – Húsvéti versek – „Gyermekvonatok” indultak 100 éve 
A tartalomból: Ünnepi istentisztelet Hágában március 17-én – Svájci Magyarnyelvű Protestáns Gyülekezetek Szövetsége.

#7 – Zwollei Harangszó – 2019/3 – Hollandiai reformátusok találkozója
A tartalomból: 
Zwollei Magyar Református Egyházközség rendje – Hollandiában élő magyar reformátusok találkozója – A Franciaországi Magyar Református Egyházközségről

#6 – Zwollei Harangszó – 2019/2 – Diakónusok beiktatása
A tartalomból: 
Zwollei Magyar Református Egyházközség rendje – Perényi Péter féle kalendárium az 1550-ben megjelent műve felhasználásával – Presbiteri gyűlés – Diakónusok beiktatása – Hollandiában élő magyar reformátusok találkozója – A Luxemburgi Ref. Egyházközségről.

#5 Zwollei Harangszó – 2019/1 – Egyetemes imahét
A tartalomból:
Zwollei Magyar Református Egyházközség rendje – A hírneves Zwolléi Biblia – Presbiteri gyűlés – Az imahét textusai – Az imahét történati adatai – Amszterdami családlátogatás.