Karácsony Vianenben

2022. december 18-án második alkalommal gyűltünk össze Vianenben istentiszteletre a Langeweg 6b szám alatt (Sportpark Blankensteijn), amelyet az tett különlegessé, hogy advent negyedik vasárnapján úrvacsorával élhettünk. Jelen volt tizenegy felnőtt és három gyermek, az alkalmat kávézással zártuk, amihez a felajánlott süteményekből lehetett csemegézni. Távozáskor ajándékként karácsonyi üdvözlőlapot és gyertyát kaptunk, amiket Baranyai Andrásné Magdi készített. Itt köszönjük meg neki és férjének az áldozatos előkészítő munkát. Az úrvacsorai jegyek is az ő felajánlásaik.

Baranyai András felvétele

Mindnyájan traumatizáltak vagyunk. Az igemagyarázat a Jn. 3:17-21 alapján hangzott el, lekció az És. 9:1-6 volt.

Megjelent a Zwollei Harangszó 20223/3-4 számában, mely teljes egészében letölthető innen.