Urki egyházi riport

Drs. Kelemen Attila Csongor a képernyőn, 2021 szeptember 2. A zwollei gyülekezet vezető lelkészével készült interjú a holland NCRV-KRO: „Petrus in het land” című műsorában. A hollandiai gyülekezetben is magyar palástban szolgáló lelkipásztornak és feleségének számosan gratuláltak az urki egyházi élet bemutatásáért.

“We ontmoeten op Urk Csongor Kelemen. Deze Hongaars-Roemeense dominee trouwde met een Urker vrouw en vond hier zijn thuis. Sinds een aantal jaar is hij voorganger van de Gereformeerde Kerk op Urk. In deze gemeente zet jongerenwerker Sjoerd Bakker zich met hart en ziel in voor de grote groep jongeren die de kerk rijk is. Betty Weerstand is haar hele leven al actief betrokken bij de kerk. Ondanks een verdrietig jaar vond ze haar houvast in haar geloof. Vandaag bereidt ze zich voor op een weekend lang koken voor een groep jongvolwassenen uit de gemeente die samen weggaat.”

Íme: https://www.npostart.nl/petrus-in-het-land/02-10-2021/KN_1727163

Megjelent a Zwollei Harangszó 2021/11 számában, mely teljes terjedelmében letölthető itt.