Kocsis Fülöp érsek-metropolita hollandiai látogatása

Archiv felvétel a 2016. évi hollandiai látogatásról

A wassenaari Szent József templomban Kocsis Fülöp 2021 november 13-án az egybegyűlt híveknek érdekes hitmélyítő előadást tartott a közel-keleti egyházak szenvedéséről, a háborús sebek begyógyításának a lehetőségéről és a magyarországi segélyezések módjáról. Dr. Kocsis András nagykövet úr is részt vett a találkozón, azt követően pedig ebédet ajánlott fel a résztvevőknek. A hágai és a zwollei egyházközségek nevében Csanády Ágnes és Hermán M. János köszöntötték Kocsis Fülöp érsek metropolita atyát.

Az ünnepi misén készült felvétel itt nézhető meg: https://www.facebook.com/EKThollandiai/videos/320612193242073/ 

A misén Makkai Réka fordította holland nyelvre metropolita-érsek testvérünk szentbeszédét.

Megjelent a Zwollei Harangszó 2021/11 számában, mely teljes terjedelmében letölthető itt.