Snijders-Dósa Tünde festőművész kiállítása a Noordwest Veluwe Művészeti körúton

Az idén szeptember 18-án és 19-én Snijders-Dósa Tünde festőművész a Noordwest Veluwe Művészeti körút keretén belül sok szeretettel várja a művészet iránti érdeklődőket, hogy műhelyében megmutathassa, hogyan készül egy műalkotás. A körúton résztvevő művészeknek ez a kiállítás egy remek alkalom, hogy a látogatóknak el tudják magyarázni az alkalmazott technikákat és anyagokat, és szívesen mesélnek többet a műveik mögött álló történetekről.

A „Kunstkring Noordwest-Veluwe” alapítvány célja az, hogy a művészetet egy szélesebb közönség számára hozzáférhetőbbé tegye azáltal, hogy a régió művészeinek olyan színpadot kínál, ahol mindenki bemutathatja alkotásait.

A művésznő egy színes madársorozattal várja a látogatókat, akiket arra bátorít, hogy még ebben a zűrzavaros világban is merjünk alkotni, szárnyat nyitni, repülni, hálás lenni és a szabadságot élvezni.

A műalkotások megtekintése mellett lehetőség van műalkotások vásárlására vagy megrendelésre is. Elérhetőség és további információ található a következő linken:

Snijders Tünde elérhető e-mailen is: tsnijd@xs4all.nl

Megjelent a Zwollei Harangszó 2021/8 számában, mely teljes terjedelmében letölthető itt.