Dr. Berta Balázs és dr. Berta-Érsek Réka kecskeméti levele

Dr. Berta Balázséknak köszönhetjük emberileg a zwollei egyházközség 2017-es alapítását és oroszlánrészük van a szerteágazó, valamint a teljes értékű gyülekezeti szolgálat megszervezésében. Továbbra is szeretjük őket, ragyogjon fölöttük az Alföld csillagos ege és a Hűség! Isten velünk,
viszontlátásra.

Kedves Testvéreink!

Sok szeretettel gondolunk Rátok immár Magyarországról. Majd négy év után szerencsésen visszaérkeztünk szülőföldünkre. Új otthonunkra Kecskeméten leltünk, ahol mindketten jó munkahelyet szereztünk és gyermekeink már itt kezdték az iskolát és az óvodát. 

A Hollandiában töltött idő sok-sok tanulást, új tapasztalást és barátságokat adott nekünk. Ezentúl megtanított minket értékelni mindazt, ami Magyarországon nagyszerű: a család, a barátok közelségét, sok napsütést szél nélkül, a zamatos gyümölcsöket, zöldségeket 

Jó volt köztetek lenni, és kis közösségünket építeni, Isten közelségében. Kívánjuk, hogy maradjatok meg továbbra is, és gyarapodjatok lélekben! Boldoguljatok ott, de ha úgy hozza az élet, akkor újra Magyarországon!

Áldás, békesség!

Berta család: Samu, Márk, Flóra, Réka és Balázs

Kecskemét, 2020 szept. 25.

Jelen levél első ízben megjelent a Zwollei Harangszó 2020/8-9 számában, mely teljes terjedelmében letölthető innen.