Zwollei egyházközségünk presbiterének a családja kibővült

Kaspers Valéria Christina. Zwollei egyházközségünk presbiterének a családja kibővült: új otthonukba 2020 szept 29-én megérkezett Valéria Christina. Ő a Szeréna kishúga. Édesapja Johan Kaspers, édesanyja a kolozsvári Rostás Kriszta Tímea. Valéria Christina születéséről lapzártakor szereztünk hírt. Elsőként egy Facebookon talált fényképet osztunk meg olvasóinkkal: azt amelyen Szeréna a játékbabát eteti. Köszönjük az időközben érkezett felvételeket. Az újszülöttet és családját a gondviselő Jó Atya kegyelmébe ajánljuk!

Ezen hír jelen formájában első ízben megjelent a Zwollei Harangszó 2020/8-9 számában. Szerenáról ugyanezen lapszámban, az édesanya, Rostás Kriszta Tímea tollából jelent meg egy hosszabb írás. A teljes lapszám innen tölthető le.