Testvértalálkozó Zeistben

Örömteli gyermekfoglalkozásra, igehirdetésre, úrvacsoraosztásra és szeretetvendégségre került sor a jó időjárás közepette. A hagyományossá váló testvértalálkozó az Amszterdam, Hága, Rotterdam, Vianen, és Zwolle magyar gyülekezeteinek, valamint más hollandiai helységekből egybegyült híveknek az évi szabadtéri istentisztelete. Lobozár Ferencnek, a 70. Attila cserkészcsapat parancsnok-helyettesének a vezetése mellett két cserkész felvonta a magyar zászlót, az egybegyűltek pedig elénekelték a himnuszt. Hívek köszöntése, Mikes Kelemen Kör tagjainak az üdvözlése, Szent László napi megemlékezés és az újabb testvértalálkozó örömteljes méltatása hangzott el dr. Hermán M. János nyugalmazott zwollei lelkipásztor részéről. Az istentisztelet további levezetését Van Bolhuis-Szabó Emőke lelkész testvérünk végezte. A filmezést és a fényképezést a Snijders családnak és Baranyai Andrásnak köszönjük. Makkai Rékának és Pásztói Zsófinak a hangszeres kántorizálást köszönjük. A jókedvű adakozókat, a szeretetvendégség szervezőit Isten áldja!

Fényképek a zwollei egyházközség facebook oldalán tekinthetők meg. Remko Snijders elkészítette az istentisztelet videófelvételét, amit a YouTube-on osztunk meg:https://youtu.be/SGpg6G9Xp7A

Örömteli gyermekfoglalkozásra, igehirdetésre, úrvacsoraosztásra és szeretetvendégségre került sor a jó időjárás közepette. A hagyományossá váló testvértalálkozó az Amszterdam, Hága, Rotterdam, Vianen, és Zwolle magyar gyülekezeteinek, valamint más hollandiai helységekből egybegyült híveknek az évi szabadtéri istentisztelete. Lobozár Ferencnek, a 70. Attila cserkészcsapat parancsnok-helyettesének a vezetése mellett két cserkész felvonta a magyar zászlót, az egybegyűltek pedig elénekelték a himnuszt. Hívek köszöntése, Mikes Kelemen Kör tagjainak az üdvözlése, Szent László napi megemlékezés és az újabb testvértalálkozó örömteljes méltatása hangzott el dr. Hermán M. János nyugalmazott zwollei lelkipásztor részéről. Az istentisztelet további levezetését Van Bolhuis-Szabó Emőke lelkész testvérünk végezte. A filmezést és a fényképezést a Snijders családnak és Baranyai Andrásnak köszönjük. Makkai Rékának és Pásztói Zsófinak a hangszeres kántorizálást köszönjük. A jókedvű adakozókat, a szeretetvendegség szervezőit Isten áldja!

Fényképek a zwollei egyházközség facebook oldalán tekinthetők meg. Remko Snijders elkészítette az istentisztelet videófelvételét, amit a YouTube-on osztunk meg:

Eredetileg megjelent a Zwollei Harangszó 2021/7 számában, mely teljes egészében letölthető itt.