Cserkészhíradó

CSERKÉSZHÍRADÓ

A Hollandiában működő 70. sz. Attila cserkészcsapat hálás szívvel szeretne köszönetet mondani a Református Egyház támogatásáért, segítségéért. Örömmel vettünk részt a július 11-i istentiszteleten is Zwolléban, ahol a kedves szavak mellett maroknyi kis csapatunk ajándékban is részesült.

Júniusban szeretettel készültünk néhány érdekes programmal a Zeistben megtartott testvértalálkozón résztvevő gyermekek számára. Ezáltal a családok egy kis bepillantást nyerhettek cserkészetünk életébe. Az idei év nehézségei ellenére sikeres, 3 napos sátortábort is tudtunk szervezni csapatunknak Baarnban, egy csodálatos erdei környezetben, ahol különböző kihívásokat teljesítettek a gyerekek. Továbbra sem adjuk fel, készülünk a programokkal, addig is szép nyarat kívánunk mindenkinek.

Zeist, 2021 június 27

Eredetileg megjelent a Zwollei Harangszó 2021/7 számában, mely teljes terjedelmében letölthető itt.