Magyar Ifjak VII. Világtalálkozója a „Nagykunság szivében”

A Dominique Carpenter Center szervezésében idén már 7. alkalommal kerül megszervezésre a Magyar Ifjak Világtalálkozója, ezúttal Nagykarcagon, július 5 és 11 között. A rendezvény célja, hogy a Kárpát-medencén túl és azon belül élő magyar fiatalok a hétnapos fesztivál alatt ismeretségeket, barátságokat kössenek. Megismerjék egymás népszokásait, gasztronómiáját, hagyományait, különös hangsúlyt fektetve a tengeren túlról érkezőkre.

A Hollandiai Magyar Közösségből 3 fő részére térítésmentes részvételt biztosítanak.

Részvételi feltétel a COVID-19 vírus elleni oltás és ennek igazolása. A MIVIT által finanszírozott résztvevőknek mindössze az ideutazás költségeit kell állni.

Jelentkezési határidő: 2021. június 30.

Regisztrálni itt lehet: http://dcr.hu/index.php?page=regisztracio2 , a program részleteiről pedig itt lehet tájékozódni: https://www.facebook.com/magyarifjakvilagtalalkozoja/

Eredetileg megjelent a Zwollei Harangszó 2021/5-6 számában, mely teljes terjedelmében letölthető itt.