61. EMEIK konferencia (online): A Szentlélek működése

A 61. EMEIK konferencia idén 2021. június 4-6 között az online térben kerül megrendezésre. 1960 óta minden évben megrendezésre kerül. Európa különböző országaiból jönnek össze, keresztény fiatalok, családok és idősebbek, hogy hitükben, magyarságtudatukban erősödjenek és a közösség élményével gazdagodjanak. 61.konferenciánkat a koronavírus miatt nem tudjuk az elmúlt években bevált helyen, Németországban, a Dortmund és Frankfurt között fekvő Burbach/Holzhausen-i konferenciaközpontban tartani, ezért idén rövidített online konferenciát tartunk.

A konferencia témája

A Szentlélek működése. A Szentlélekről és működéséről a legtöbb keresztyén ember ismerete nagyon hiányos és bizonytalan. Általában vagy a pünkösdi történetben szereplő tűz és szél jut eszünkbe a Szentlélekkel kapcsolatban, vagy a pünkösdista irányzatok számunkra idegen Szentlélekkultusza. Ezért feltétlenül szükséges, hogy alapos tájékoztatást kapjunk erről a témáról, hogy többet tudjunk meg a Szentlélekről és így kérjük és nyomon követhessük közöttünk és bennünk való működését.

Jelentkezni az alábbi módokon lehet:

Jasko Irén 16 Melrose Place,

Watford WD174LN Anglia

Tel.: +441923240796

E-mail: iren.jasko@gmail.com

A konferenciaprogram időbeosztása az alábbi grafikán látható.

Megjelent a Zwollei Harangszó 2021/5-6 számában, mely teljes terjedelmében letölthető itt.