Komarnicki Egon 100 éves

2020. október 19-én 100. születésnapját ünnepelte dr. Komarnicki Egon. Egon a hollandiai magyar római katolikusok oszlopos tagja, évtizedeken keresztül vezette a Magyar Pax Romana brabanti tagozatát. A Hollandiai Katolikus Magyarok Egyházközségi Tanácsának volt elnöke és más egyházi/világi szervezetek tiszteletbeli tagja. A körülményekre való tekintettel ezt a nagyon ritka születésnapot szűk körben kényszerültünk megünnepelni. A szervezést Egon szomszédasszonya  vállalta magára, hogy segítőivel a legnagyobb titokban készüljön elő a nagy meglepetés. A családot és a rokonságot Egon berlini unokahúga képviselte. Az egész napos ünneplésbe délután mi is bekapcsolódtunk. Egon korát meghazudtoló vitalitása a Gondviselésnek tudható be.

Szívből kívánunk neki jó egészséget, sok örömet és a jó Isten áldását! Kívánjuk, hogy még nagyon sokáig üdvözölhessük Őt körünkben! 

Tápai Katalin

Megjelent a Zwollei Harangszó 2020/13. számában, mely teljes terjedelmében letölthető itt.